середа, 7 грудня 2016 р.

ЗНО-2017року. 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури

Підготовка до ЗНО відбувається у кожного по-своєму, хтось навчається самостійно, хтось відвідує курси, хто займається з репетитором, а дехто вчиться на онлайн-ресурсах. ZNOCLUB вирішив підібрати 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури, які будуть не зайвими у підготовці до ЗНО.
                                                         

1. Онлайн-тест.https://www.arealme.com/ukrainian-vocabulary-size-test/uk/
Як серйозне джерело підготовки його навряд чи можна розцінювати, але приблизно оцінити багатство свого словника – це завжди цікаво. І не забувайте позмагатись із друзями :)

2. Перевірка  знань із фонетики, лексики, орфографії та культури мови - чудовий додатковий засіб  засвоєння знань у підготовці до ЗНО з української мови.http://webpen.com.ua/

3.Зручний і красивий ресурс із великою базою вправ, головний акцент яких  - допомогти розібратись зі «складними випадками».https://ukr-mova.in.ua/exercises/

4. Письменники та їх псевдоніми. http://learningapps.org/watch?v=pmzs47gfa01

5. Цитата та літературний герой.http://learningapps.org/2337572     Цитата про письменника http://znovuzno.blogspot.com/2016/12/blog-post.html?spref=fb

6. http://learningapps.org/2216680          http://learningapps.org/2197145

7. Родо-жанрова специфіка творів української літературиhttp://learningapps.org/2274443

четвер, 1 грудня 2016 р.

Презентація «смачного» проекту на уроці розвитку мовлення

   30 листопада семикласники презентували міні-проект з української мови, орієнтований  на творчу самореалізацію особистості, розвиток її можливостей у процесі створення нового продукту.
   Тип проекту-продуктивно-творчий з опорою на трудову діяльність.
   Вивчаючи тему з розвитку мови «Твір-опис виконання дій на основі власних спостережень (власного досвіду) в художньому стилі», учні разом з вчителем створили новітню програму- алгоритм, в основі якої опис повинен викликати певне ставлення до процесу праці, до виконавця та результату.
    І яким же було здивування вчителя, коли учні презентували і творчі роботи , і продукти власного виробництва! Емоційною, образною мовою розповідали про нелегкий трудовий процес, ставлення до праці.
   Роботи школярів ґрунтувалися виключно на